O nas

Kim jesteśmy, co wykonujemy, dla kogo wykonujemy?

Firma „WACHOWICZ” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała na fundamentach i jest kontynuacją jednoosobowego przedsiębiorstwa powstałego w 1986 roku świadczącego swoje usługi jako Firma ,,WACHOWICZ” Zygmunt Wachowicz.

O usługach

Od początku działalności filarem Naszej Firmy jest świadczenie usług w zakresie instalacyjno-inżynieryjnym i ekologicznym począwszy od prac ziemnych, odwodnienia terenu, sieci i przyłączy gazowych, wodociągowych, kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz przewiertów horyzontalnych dla budownictwa ogólnoużytkowego, przemysłowego, komunalnego oraz drogowego.

Wachowicz

3 Filary Firmy "Wachowicz"

Klienci, kadra, uprawnienia i technologia

Naszym Klientom oferujemy solidność, terminowość i niezawodność. Cenimy sobie dobrą współprace i stawiamy na połączenie potencjału wykonawczego i doświadczenia, które potwierdzamy referencjami.

Ponadto, posiadamy w swoich szeregach wysoko kwalifikowaną kadrę nadzoru inżynieryjno – techniczną posiadającą specjalistyczne uprawnienia o szerokim stopniu specjalizacji do wykonywania prac poparte licznymi szkoleniami oraz długoletnim stażem w branży.

Solidność i fachowość Firmy „WACHOWICZ” związana jest również z tym, że firmę cechuje nowoczesność w każdym aspekcie dzięki stosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych oraz wdrażaniu nowych technologii.
Wachowicz

Wachowicz